The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

V případě, že jste zde nenašli odkaz na Váš blog, je to způsobeno pouze tím, že jste nedodali redakci souhlas s uveřejněním a k tomu patřičné údaje.

Blogy

..:Amor et Ardor:..

Blog zaměřený především na Severese Snapea a Harryho Pottera. Najdete tu nějakou tu zvrácenost, dvě tři vraždy, zakopaný viteál,...

(Převážně) bezpečné útočiště

Ada a její blog s fandomem HP.

Absinthe et Décadence

Náš blog sa zameriava najmä na RPS fanfiction (Andrew Eldritch, Carl McCoy a i.). Píšeme aj historický slash, poprípade historický alternative universe so skutočnými ľuďmi, no nevyhýbame sa hocijakému žánru. Aj keď sa len rozbiehame, máme veľa nápadov a chuť písať.

Ada Cordella

Aktuální povídka na pokračování: Harry Potter - paměťová kouzla.

Adam Lambert

Slash povídky zaměřené na pár Adam Lambert a Tommy Ratliff - Adommy.

Adommy Lovers

Mé stránky jsou zaměřeny hlavně na Slashové povídky a to na Adommy tedy pár Adam/Tommy(Lambiff),stejně tak mi neni cizí Frerard jež se zatím jako jedna povídka, ale i tak vyskytuje na mých stránkách.

Ajja

Špatný vtip.

Always my Prince

Always my Prince je slashový blog, zaměřený převážně na pár Snarry. Objevují se zde i parodie a glosy.

Angela`s page

K povídkám - je to od každého něco. Originální, LOTR, Constantine, nějaké to anime a sem tam nějaká manga. (V budoucnu snad i něco ze světa HP) V poslední době přidávám v hojnosti povídky ze společného soudku s Beou.

Animefiction

Som známa pod prezývkou Delilah, ale publikujem pod menom Elfled. Môj blog sa síce prevažne zameriava na anime, ale občas niečo napíšem?

Aninas blog

Jsem začínající pisatelka, píši povídky z prostředí HP. Preferuji fandom HP a pár HP/SS.

Anulinka72

Píšu hlavně slash povídky, fanfiction Harryho Pottera. Můj nejoblíbenější pár je HP/DM. Možná i SS/SB.

Arcus Vitae

Po pár nepříliš úspěšných pokusech s Harrym Potterem se blog začal specializovat na okrajové fandomy. Na své si příjdou milovníci cynického Dr. House, ztřeštěného Shawna Spencera, armádou opovrhujícího Hawkeyeho Pierce a sem tam možná i na geniálního Sherlocka Holmese. Dále zde narazíte na ko(s)mické vztahy pánů Kirka a Spocka, popřípadě na vás z temného zákoutí vyskočí jistí protagonisté pořadu Partička. Do toho všeho vás k souboji vyzve kardinál Richelieu, po vzoru Ezia Auditore si nabijete držku a nakonec společně s Rakeťáky zmizíte ze scény.

aurorinsvet

No takže som Miriama a k nápadu vytvoriť si blog som sa dostala tým, že veľa čítam a zaujal ma svet HP a občas aj anime. K môjmu blogovému menu XD som prišla len tak náhodou, lebo sa mi páčilo a to Aurora takže sa nedivte ak budem takto podpísaná. :)

Basiliscus

Odpočinkově píši slash povídky na fandom Harryho Pottera. Povídky nejsou dokonalé, nejsem žádná spisovatelka, ale ráda sem tam něco napíšu na své oblíbené páry. Ač je blog sám o sobě starý několik měsíců, povídky jsou vesměs na začátku. Pokud mě navštívíte a zanecháte nějakou stopu, budu moc vděčná a jen mě to utvrdí v tom, že má snaha není marná a někdo skutečně čte mé výtvory. Čekají tu na vás zatím tři povídky na různé páry.

Beautiful Middle-earth

Ve světě slashe se pohybuji už dobrých osm let, píšu ho přibližně šest let. Fandomy jsou u mě velmi různorodé. Píšu HP, LOTR, Obraz Doriana Graye, Death note, Kuroshitsuji, jeden čas jsem hodně psala FF na německou skupinu Cinema Bizarre, brzy chystám i nějaké povídky z Červeného trpaslíka. V menší míře u mě najdete i femslash.

Bellas fiction

Zabývám se tvorbou vlastního slashe i amaterským překladem povídek na následující fandomy. House M.D. (Preferuji pár House/Wilson a femslashový pár Thirteen/Amber), Harry Potter (Preferuji pár HP/RL) a fandom twilight ságy (různé kombinace upířího klanu Cullenů). Ráda tyto alternativní reality kombinuji.

Bilkis

Píšu převážně slash ze světa Harryho Pottera, ale v poslední době koketuji s myšlenkou na slash s originálními postavami. Občas napíšu i het a také nefanouškovskou tvorbu. V podstatě nemám vyhraněný jeden pár, ale nejčastěji píšu povídky s páry HP/DM, DM/SS a HP/SS, většinou s tragickým koncem.

Blanch

Mimo jiné slash HP/DM. V současné době ukončeno přidávání nových povídek. Probíhá stěhování na nový web.

Bludný kruh snů a skutečnosti

Teprve začínám, ale do budoucna se hodlám zabývat slashem z fandomu HP. Nejčastější pár, který se bude v povídkách vyskytovat, je HP/SS. Později možná i jiné.

Bromance Kingdom

Dle některých jsou mé povídky originální a jedny z nejlepších povídek,co kdy četli. Byla bych ráda, kdybyste to posoudili i Vy ostatní. Jsem vděčná za každý komentář! Jamie Williams

Butterfly effect

Na mojom blogu sa nájde ako femslash, tak aj slash. Zameriavam sa predovšetkým na seriály (Glee - Faberry, Seblaine, Once Upon a Time - Mulora, Teen Wolf, atd), ale bokom aj na komiksy a knihy (Harry Potter).

Caballoss

Moje stránka sice není čistě slashová, chci tam psát i jiné věci, ale udělalo by mi radost, kdyby si, alespoň na ty slashoidní dílka, někdo přečetl.

Conclave

Šesť dievčat pustilo svoju fantáziu z reťaze, ponorilo sa a zamilovalo do zľahka erotických, krásne romantických a vtipných príbehov o dvoch mužoch, pri ktorých občas vytryskne slza či sa miestnosť zaplní smiechom. Veď sa hovorí, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Na tomto blogu si tak na chuť prídu milovníci bandslashu, verní fanúšikovia My Chemical Romance, Avenged Sevenfold či The Used.

Cuca

Mnoho slash poviedok a obrázkov ktroré sa týkajú prevažne DM/RW/HP.

Dark Angel

Slashové povídky a fanfiction s tematikou Harryho Pottera, Červeného trpaslíka a dalších, originální slash povídky a poezie.

Dirt of the World

Mé stránky jsou zaměřeny převážně na frerard, frikey a waycest, avšak momentálně připravuji také povídku Frank Iero/Lucius Malfoy. Heterosexuální povídky na mých stránkách ovšem nehledejte. :) Nápověda: Frerard= Frank Iero + Gerard Way, Frikey= Frank Iero + Mikey Way, Waycest= Gerard Way+ Mikey Way (Jedná se o členy skupiny My Chemical Romance).

Dorea

Blog se bude zaměřovat na fandom Glee a časem snad i na originální tvorbu. Zároveň tam hodlám přemístit mojí tvorbu z fandomu Harryho Pottera. Mezi mé nejoblíbenější páry patří Klaine a Drarry. Těším se na vaši návštěvu!

Dreaming Garden

Jedná se převážně o autorské povídky, ale pár fanfiction tam je taky, ponejvíce ze světa HP, ale tak Nightrunners, či anime KaleidoStar. Jsou to povídky absolutně bez jakýchkoliv literárních ambicí, píšu prostě proto, že píšu ráda a musím dostat nápady z hlavy. Nejoblíbenější pár je Seregil a Alec ze série Nightrunners.

Dreamy°

Na svém blogu zveřejňuji své povídky. Ne všechny jsou slash, ale je jich tam dost a spousta jich je ve stádiu tvorby, takže brzy ještě přibudou. Nejvíce jsem asi pyšná na celkem rozsáhlou slash povídku z fandomu Stargate Atlantis.

Dreary

Jsem omyl přírody hrající všemi barvami duhy, obecně známý jako darken. Na svém blogu hřeším v podobě povídek a básniček (ne)jen slashových z originálu, ale především z fandomu Harryho Pottera. Miluji pár Harry/Draco a nehodlám se ho vzdát.

Ecstasy

Píšu v Harry Potter fandomu a zaměřuji se na páry HP/SS a HP/DM. Neholduji moc PWP, spíš takovým těm táhlým příběhům s koncem v nedohlednu (ale výjimky se najdou).

Electra Fiction Realm... unleashed imagination

Vlastní dívčí postava Ebony objevuje zákoutí nejen bradavického hradu, ale i jejich obyvatel. Jako sestra Harryho Pottera si to přece může dovolit ;).

eMJanine

Ahojky. Chtěla bych vám představit svůj blog. Je především o HP slashi a seriálu Queer as Folk, který u nás zatím není moc známý (tedy aspoň mezi lidmi, kteří nemají o slashi a jemu podobných věcech ani ponětí a soudě podle mého okolí je jich pořád fakt hodně). Ok, není tam toho zatím moc, musím se přiznat, moc se k práci na blog nedostanu, což je podle mě docela škoda. Na blogu uveřejňuji jak svoje dílka, tak tvorbu z dílny mojí kamarádky Lilian, která se do slashe a do QAF zamilovala stejně jako já. No, co víc říct. Prostě QAF a Slash Forever! Váše totálně ulítlá slashařka eMJanine.

Everything gets new...

Můj blog se do jisté doby zabýval spíše mou vlastní osobou, nicméně teď se opět zaměřuje na tvorbu. Jako stěžejní bych uvedl můj komiks. Vím, že je to značně atypický druh ´povídky´, či ´tvorby´ kterou vy na svých stránkách preferujete. Také se na mých stránkách vyskytují starší díla (které už tak moc nepropaguji, protože už jsou opravdu starší). Předně bych upozornil na originální sci fi slashovou povídku Per Aspera ad Astra, která má dokončené tři série a tvoří tak ucelený dokončený příběh a také na další jednorázové povídky. Potěšit by vás měla povídka Všeho s mírou. Povídka se vztahuje k fandomu Lord of the rings a popisuje nevšední vztah mezi Pipinem Bralem a Smíškem Brandorádem. Je tam také naznačen vztah elfa Legolase a trpaslíka Tungdila. Povídky mají starší data vydání, takže za jejich kvalitu tak moc neručím.

Experiment SLASH

Na svém blogu bych si chtěla vyzkoušet, jak se píše slash, je to vůbec můj první pokus v téhle oblasti - od toho vznikl název stránek. Zatím jsou v plánu tři povídky z fandomu Harryho Pottera, ale spíš než kolem oblíbených párů se to bude točit kolem mých tří oblíbených postav ? Severus, Lucius, Remus ? v různém zapárování.

Fairyqueen

Blog věnovaný slashovým povídkám ze seriálu Merlin (BBC), na jehož tvorbě se podílí více autorek. Účelem blogu je učinit slash z toho fandomu známějším a snad také i oblíbenějším v českých a slovenských vodách.

Femmeslash

Femslashové společenství do kterého přispívají nejrůznější autorky nejen povídkami a básněmi, ale i překlady cizích povídek. Blog bude také v budocnu obsahovat něco o literatuře s tímto zaměřením a případně i galerii.

Fighting Gravity

Dve autorky ktoré píšu Sterek, Merthur, Frerard, Tomark a iné.

FinnFiction

Píšeme poviedky z prostredia fínskej hudobnej scény a máme rady rôzne pairingy a žánre... V súčastnosti tiež hľadáme nových prispievateľov.

Frerard is alive

Náš blog sa zameriava na pairing Franka a Gerarda z My Chemical Romance, ktorý už bohužiaľ nie je tak populárny ako kedysi, ale veríme, že si svojich čitateľov určite nájde. :)

Galadriel

S kamarádkou maizeen jsem si založily blog, kde uveřejňujeme své povídky i když nejen slashové. Co se týče slashových povídek, jsou pouze z fandomu Harry Potter a jedná se o pár Harry/Draco. Možná se někdy prokoušeme přes závislost na této dvojici.

Harry Potter Drabbles

HP Drabbles je stránka soustřeďující příběhy ze světa Harryho Pottera ve formě drabble, tématicky zaměřené podle jednotlivých výzev a to slash i neslash. Výzvy budou uveřejňovány v pátek. Pravidla naleznete na webu. Doufáme, že se vám tam bude líbit.

Haru Haru

Blog je zaměřen hlavně na k-pop, najdete u mě slash povídky na korejské skupiny (hlavně Super Junior a Big Bang, ale sem tam se vyskytnou povídky i na jiné - SHINee, B.A.P, Nu´est a podobně a občas, když se hodně daří, i originální, ale to jen výjimečně). Oblíbené páry takhle nemám, snad jen mírně ujíždím na HanChul a JiRi (Jiyong a Seungri), jinak páruju jak se mi zrovna líbí. Ať už členy jedné skupiny, či crossovery. Najdete u mě několik cyklů (stále přibývají nové) a plno oneshotů či jakýsich `mnohorázovek`, které nejsou cyklem. Píši jak smutné, deprimující a tragické povídky, tak i veselé a lehce jebající, takže si u mě, myslím, vybere každý. Na blogu mám také sekci yaoi manga (jež sama překládám a edituju). Takže si opravdu myslím, že se u mě zabaví snad téměř každý...

Chajda zatraceného snílka

Vítám Vás v chajdě jednoho zatraceného snílka, který se rozhodl žít po svém. Píši především slash na anime fandomy, ale někdy sklouznu i k reálu.

Christian Monde - Anděl smrti

S psaním teprve začínám, ale chtěla bych se dostat do povědomí čtenářů. Povídka je zaměřená na postavu Christiane Monde (AuP) . Později bych v ní chtěla rozvinout vztah mezi Harrym a Christianem. Ale povídka bude rozsáhlá, takže se to samozřejmě nebude motat jen kolem tohoto. Zatím jsem na začátku, tak snad to nevadí.

In Medias Res

Úplně nový blog nyní osamostatněné autorky. Její tvorba se zaměřuje na original slash, výjimečně fanfiction. Zdravím všechny čtenáře a tímto je zvu na svůj čerstvý blog. Ale pozor, teprve je semenáčkem a potřebuje vyrůst, tak nečekejte velkou hromadu slashe. Dopřejte mu čas, který je nutný k růstu a klid pro duši, aby se rozvíjela a mocněla. A odměnou vám bude sladké ovoce v podobě kapitol a povídek. Těším se na vás. L. Lynx

K-KATTI

Moje stránky jsou zaměřené na shounen-ai povídky, a vznikly 9.2.2008, jakožto v pořadí druhé. Píšu jak originální tvorbu - kterou mám raději, tak na fandomy (Death note, Modlitba bruslařů,...). Povídky, které uveřejňuji jsou většinou nad 18 tet. Oblíbené páry nemám, ale co není- může časem být ^^.

Klec na Queer as folk

Dvěma slovy QAF fanfiction. Byla bych ráda, kdybyste návštívili moje stránky. Najdete tady povídky, obrázky i animace.

Kykaja

Na webu je nás pět, všichni píšeme slash (shounen ai) na Harryho Pottera, Naruta a originální tvorbu. Nejčastější páry co se týče HP nemáme vymezené, na Naruta je to především Sasunaru.

Lebel & Rose píší ...

Jedná se o osobní stránky dvou potrhlých kamarádek a byvalých spolužaček ze střední Lebel a Rose. Tento blog je zasvěcen světu Harryho Pottera a především profesoru Snapeovi. Nalézá se zde humor, parodie, předělávky písní a básní a co nás tak napadlo. A v poslední době se specializujeme na slash, kde figuruje právě náš milovaný Severus.

Lilly Even

Som obyčajné dievča s neobyčajnou fantáziou a také sú aj moje poviedky. Najčastejšie sa venujem Harry Potter fanfiction, ale u mňa na blogu nájdete aj iné fandomy, alebo vlastnú tvorbu.

Lolita slash

Na mých stránkách je převážně SLASH. Nemam žádné zaměření co se týče páru, ale nejraději píšu HP nebo i originální povídky. Zaměřuji se hlavně na páry, o kterých se píše velmi málo. Všechno je má vlastní tvorba.

LOTR - odkazy

Malý blogíček Pyriel a dala tam všechny odkazy na lotr povídky, které zná (a že toho moc není :-( )

M a M pro vás

Protože nemáme žádné spisovatelské nadání na našem blogu se věnujeme výhradně překladům. Překládáme zatím povídky z fandomů Harry Potter a Star wars. Doufám, že se objeví i některé další. Hodláme sem umístit náš překlad knih Mirage of Blaze.

Má iluze

Budu psát jen slash a možná i femslash povídky z fandom Avengers a dále chci psát originální tvorbu, fandom Harryho Pottera, Doctora Who a další.

Mad world in my mind ...

Práve som si založila svoj prvý blog, no píšem už nejaký ten piatok a chcem poznať aj verejnú mienku. Venujem sa prekladom, najmä kratších diel, pretože moja angličtina nie je až taká dobrá. Mám rada páry ako LM/HP, LV/HP, Aiz/Ichi.... dalo by sa povedať, že žiadny pár ma nevyvedie z miery.

Marauder´s Stories

Generace Pobertů - Na mém čerstvě rozjetém blogu najdete HP slash, femslash a překlady, týkající se převážně generace Pobertů. Těšit se můžete na páry Remus/Sirius, Severus Snape/Malfoy (kterýkoliv z nich), Narcissa/Bellatrix a časem se pokusím napsat slashovou povídku o nějakém netradičnějším páru, jako například Severus/Barty junior.

Mardom

Tento blog se zabývá psaním a je jedno, zda se jedná o poezii nebo prózu. Najdete zde hetero, slash i femmslash, přitom tomu prvnímu se více věnuji v básních a těm druhým spíš v jednorázovkách a kapitolovkách. Nezabývám se jen HP fanfikcí, ale píšu i vlastní, originální povídky.

May-darrell

Pokud máte rádi yaoi, shonen-ai a slash na téma: Harry Potter a Naruto, tak vás na svém blogu vítám. Nejsem kdo ví jaká skvělá spisovatelka, ale doufám, že si rádi přečtete některé mé povídky.

Merope - nový blog

Nové poviedky už budem dávať na tento nový meropesvet. Obsahuje tiež Real slash, nie je to zas tak zvláštne. Akurát zaujímavé je len to, že som tam nedala svet Harryho Pottera, ale svoj vlastný čarodejnícky svet. S mojimi vlastnými hrdinami, čiže Tomom a Joshom. Sú to také moje postavičky. :D

Merope - starý blog

Píšem okrem iných aj slash poviedky zo sveta Harryho Pottera. Tento žáner ma dosť zaujal. Mám rada napr. páry trochu netradičné Voldemort/Harry, Lucius/Harry, Severus/Neville, Severus/Voldemort, Draco/Harry. Píšem hlavne romantický slash.

Mikhail`s Den

Mikhail`s Den je blog zaměřený čistě na mé vlastní povídky (které nemusí být nutně slashové ale slash těžce převažuje) a doporučení slashových fikcí a fanfikcí. Blog běží od prosince 2012 a v zájmu kvality obsahuje pouze novější práce. Aktuálně u mě najdete fanfikce k blockbusteru Avengers a seriálu Arrow, další fandomy ale budou určitě následovat.

Miraella

Zvrhle a zhýrale slashuji a femslashuji, incestuji i heteruji. Ke svým zvráceným choutkám využívám svět Harryho Pottera. Prohnile zneužívám SS/HP, DM/HP, DM/RW a k něžným zkaženostem GW/PP, GW/LL, GW/BL.

Místo pro Mrkví povídky

Zatím je tam několik povídek. Další budou přibývat postupně zhruba rychlostí jedna denně, dokud si vystačím se svým archivem. Potom podle toho, jak budu psát. Na mém blogu nebudou jen slashe, ale vzhledem k tomu, že slash tvoří stěžejní část mé tvorby, ho tam bude víc, než dost. Ze starších věcí se bude objevovat hlavně můj HP slash, poslední dobou mě ale baví i jiné fandomy a originální tvorba. Jelikož čtu dost povídek v angličtině, časem bych po dohodě s autory ráda přidala i překlady několika svých oblíbených zahraničních povídek.

MISTO713

Blog so slashom prevažne zo sveta Harryho Pottera, neskôr sa môže objaviť aj z iných fandomov. Mojím obľúbeným párom je HP/SS, na blogu nájdete preklady mojich obľúbených romantických snarry príbehov.

more than just breath

Osobní blog zaměřující se především na mou maličkost, svět kolem mě a mou tvorbu. Píšu především fanfiction na Harryho Pottera, ale v budoucnu se chci pokusit i o mé vlastní. Kromě slashe, femslashe, incestu a různých úchylek, tu budete moct ovšem zpozorovat i povídky heterosexuální. Blog se teprve rozjíždí, brzy ale mými díly bude doslova zahlcen. Dosud jsem byla známá pod nickem Mysty15. 

My crazy life by Vulcan aneb nejen K/S slash

Blog pro všechny milovníky Star Trek slashe. Jedná se o povídky klasického seriálu: Star Trek: The Original Series, zkráceně TOS. Preferovaný pár je Kirk/Spock ,ovšem nejdete zde i povídku McCoy/Spock.

My Mad World

Píšu fanfiction ze světa Harryho Pottera. Zaměřuji se na pár HP/DM a do budoucna plánuji tvorbu ff na Death Note. Snad se vám má dílka aspoň trochu zalíbí...

My stories, my world

Stránka zaměřená na slash, povídky jsou převážně se členy chlapecké skupiny One Direction, ale twincest, incest a originální tvorba samozřejmě nechybí. Spoustu povídek, ale všechny mají jiný směr. Každý si tu najde své, proto prosím o návštěvu a okomentování mé tvorby.

My world, my mind...

Moje stránky jsou nové, budou se zaměřovat na fandom Harry Potter. Nějaký pár, který tam výhradně bude není, jenom ve většině případů Harry Potter/... . Snad se časem rozjedou.

Myromance

Blog zaměřený na bandslash a to v podání kapely My Chemical Romance. Především pár Frank Iero a Gerard Way, ale lze zde najít i jiné páry.

Mysterys Fanfiction

Jsem začínající autorkou fanfiction a ráda bych se podělila o svá dílka. Mým nejoblíbenějším párem je HP/SS. Zatím tam je uveřejňována kapitolová povídka Skryté pouto. Samozřejmě mám rozepsány i jiné povídky s tímto párem, které budu postupně uveřejňovat.

Na jednu notečku

Přijďte k nám "Na jednu notečku". Tento blog je archivem songfic povídek na písně od Karla Kryla. Převážně bude zaměřen na slash a to nejen HP.

Naitomea ga hajimaru

Jsme dvě spřízněné duše přezdívající si Taria a Yuddle. Každá píšeme své povídky, které jsme se rozhodly umístit na společné stránky. Náš web se v poslední době zaměřuje především na originální povídky s shonen-ai a yaoi tématikou... Zaměřujeme se hlavně na fantasy povídky a i povídky z reálného prostředí.

Narrenturm

Miluji slash a miluju HP/SS, bohužel nejsem příliš zdatný spisovatel, tudíž se můj blog zaměřuje pouze výhradně na překlady Snarry povídek. Možná časem přibude i něco jiného, ale zatím to neplánuji.

Narushi

Zaměřuji se převážně na fandom Harryho Pottera a Naruta. A ačkoliv píši povětšinou slash a yaoi, lze na mém blogu najít nějaké to hetero a minimum femslashe. Není zaměřený jen na povídky, ale i na tvorbu grafickou, výtvarnou apod. Mezi obrázky je k nalezení jak HP, tak Naruto a jiné (samozřejmě i nějaký ten slash a yaoi). Mezi mé oblíbené páry patří DM/HP, DM/RW, SS/LM, SS/HP a SS/GW (George). U Naruta se přikláním k SasuNaru, NaruGaa, ShinoKiba, SasuGaa, NaruSai, HidaShika, HidaDei, KisaIta, GaiKaka xD KakaYama xD ...

Nekonečná fantázia

Na mojom blogu nájdete slash poviedky na vymyslené postavy ale aj na Naruta (Sasu/Naru). Momentálne mám dopísanú jednu kapitolovku a mám rozpísané ďalšie dve. Keď sa nájde čas tak napíšem aj jednorázovku. Chcem svoj blog rozšíriť aj o poviedky o HP, ale zatiaľ je to len vo fáze prípravy. Zbožňujem slash. Je to moja závislosť.

Nel-ly

Blog mám skoro jeden a půl roku. Píšu HP-fanfiction a postupně se vžívám i do psaní slashe - nejradši mám pár DM/HP nebo kohokoli v páru s Luciusem Malfoyem. Kromě slashe píšu HET povídky převážně z doby HP, především s Dracem Malfoyem.

Neph (dříve Rohy)

Před časem jsem objevila HP jako fandom a velmi mě zaujal. Před časem jsem objevila svou zálibu ve psaní a velmi mě zaujala. Před časem jsem objevila slash a velmi mě zaujal. Před časem jsem objevila blog.cz a... ne že by mě zaujal, ale jak jinak se dá snadno vytvořit stránka pro člověka, který chce pouze ze zábavy psát a potrápit tak pár hlavních postav? Na svých stránkách mám slash na téma většinou HP/DM a nejraději píšu povídky psychologické, tragické a velmi podobné příběhy, jaké zažíváme i my, normální lidé (tzv. mudlové).

Nevěřím snům

Zaměřuji se zatím převážně na slash z Harryho Pottera. V plánu mám ale i povídky z Eragona, které v České republice téměř neexistují. Případně svojí originální tvorbu. Píšu drabble na přání, a pokud mi vyhovuje téma, tak i povídky.

Nínielina jeskyně

Co u mě najdete? Ačkoli nejsem náruživá písařka (tj. jedna aktualizace za druhou), něco přece jen ano. Slash, samozřejmě: z fandomu HP píšu výhradně Remus/Sirius slash, ale přečíst si můžete i jeden HP femmslash. Kromě toho mám v oblibě originální slashe i neslashové povídky, hodně se zabývám poesií a do budoucna uvidím, jakým směrem ještě zabrousím.

noritenshi

Pisem yaoi poviedky, na 90 percent su to originalne fiction, vsetky s homosexualnou tematikou, niekedy dlhe pribehy, niekedy len oneshoty.

Ohayo Sora

Prozatím pracuji na třech povídkách: Originál - Sango- pekelná kočka (osudy démona z feudálního Japonska v moderním světě, ve společnosti středoškoláka Akiry), Vampire Knight: Hranice lásky (příběh nenávisti a lásky, na pár Kaname x Zero), Harry Potter: Lekce pro mistra lektvarů (plán Voldemorta, jak Harryho oslabit a zničit se obrátí proti němu, na pár HP/SS).

Otaku People

Jsem začínající spisovatelka, vystupuji pod jménem Michiko a můj blog je zaměřen na fanfiction Naruto a dalších anime, ale píši i na fandom One Direction a originální slash.

Otevři svou mysl...

Zatím se zaměřuji výhradně na slash. Můj neoblíbenější pár je HP/SS, nevylučuji do budoucna i jiné páry. Na mém webu můžete najít kromě mé tvorby i staré povídky od Frankie89.

Paancake

Jedná se o slash Harry Potter/Draco Malfoy, což je podle mě ten nejdokonalejší možný pár. Snad se mé povídky té dokonalosti časem alespoň přiblíží...

Park Chanyeol

K-pop slash kam jen oko dohlédne. Od starých pák – DBSK, Super Junior, Big Bang, až po mladou krev – B.A.P, EXO, VIXX.

Pitomá děcka nad roztaveným kotlíkem

Pitomá děcka: Jsme dvě slečny píšící povídky ze světa Harryho Pottera. Najdete u nás jak hetero povídky, tak povídky bez pairingu a samozřejmě slash, kde upřednostňujeme pár HP/DM. Krom toho i různé blboviny, které vymyslely naše maličkosti.

Povídáček

Archiv povídek, je to slash, het i nehet.

Pro vypravování

Píšu pro blog, do sešitů a na dlaně. Zaměřuji se na svět Harryho Pottera - převážně Drarry. Někdy se objeví povídka s tématem Avengers - FrostIron, pár úvah, sdělení a originální tvorba. Moje příběhy jsou občas temné, občas vtipné, `píšu a dýšu` s láskou k literatuře.

Psáno krví

Na mém blogu naleznete širokou škálu originálních povídek, od hetero až po slash (okrajově i femmslash). Mými dětmi jsou zlí a krutí zabijáci, temní mágové či šílenci, kteří touží zničit svět. Jen jedná věta, drazí přátelé, mě dostatečně charakterizuje bez sáhodlouhých popisů. JSEM CVOK!

Purple Line

Můj blog je zaměřen na k-pop, píšu slash na korejské chlapecké kapely (převážně na korejskou kapelu Super Junior, ale najdou se i povídky na SHINee, B2st a DBSK a v budoucnu se možná výběr rozšíří ), ale na blogu můžete najít i fandom na některé anime (Naruto, Bleach, Death note). Spáruju všechno, co má penis, nedělá mi problém vymýšlet i to nejšílenější párování. Najdete u mě povídky jednodílné i cykly, povídky romantické, úchylné, šílené, depresivní i sladké a roztomilé... stačí si jen vybrat.

PurpleShirt

Blog, na kterém se budou objevovat slashové povídky čistě z fandomu Sherlocka (BBC). Pairing bude rozhodně pestrý (Sherlock/John, Sherlock/Jim, John/Jim, Sherlock/John/Jim... :) a pravděpodobně se bude postupem času vyvíjet.

QAF slash

Píšu převážně slash na Justina a Briana z Queer as folk a nezřídka mi to ujede k PWP :-), ale to se tak už u koníčků stává.

Queer as folk

Můj blog se zabývá povídkami na téma Queer as folk, zejména párem Brian & Justin.

Queer as Folk. Můj svět

Můj blog se zaměřuje na seriál Queer as folk, píšu především o dvojici Brian/Justin, ale snažím se zapojit všechny postavy z tohoto úžasného seriálu.

Reading-Loving-Writing

Světlushčin blog vznikl z lásky ke světu Harryho Pottera. Jeho cílem je zatím především vytvořit jediné místo pro mou nepočetnou HP ff tvorbu, která dosud byla rozeseta po různých koutech internetové sítě (některé povídky možná budete již znát). Mám ráda hlavně páry SS/dospělý HP, SS/RL a HP/DM. Co naopak nemám ráda, jsou veškeré formy sexuálního násilí a MPreg.

Rocia Mixan

Zaměřeno na slash fanfiction z fandomu Harry Potter - povídky, kratší překlady, články a odkazy na oblíbené stránky a příběhy (doporučuji seznam anglických povídek). Oblíbené páry - především HP/SS a také RL/SB, respektive HP/RL/SB. Tématicky (pů)jde o vztahové příběhy, s různým poměrem lásky, romantiky, sexu a případně humoru - mohou zahrát i na smutnější či vážnější notu, ale rozhodně ne tragickou - upřednostňuji šťastné konce.

Rodinný Podnik Slashařek

Real Person Slash (převážně korejské kapely, jezdci F1, možná herci a zpěváci), fandom slash (Harry Potter, možná seriály Dr. House a Útěk z vězení), ale hlavně originální slash tvorbu. Prosíme čtenáře o strpení, blog je v provozu teprve několik týdnů, bude tedy chvilku trvat, než se zaplní, přesto doufáme, že pakliže k nám zavítáte, zanecháte nějaký komentář, což autorky Luellu, Keishatko a Kayleigh potěší i povzbudí v další práci. :-)

Roedeerův sešit

Další české stránky do rozrůstajícího se GLEE fandomu. Chcete zjistit, co by se mohlo dít mimo prostory McKinleyho střední nebo dávno po maturitě první generace glee klubu? Zda vydrží Kurtova a Blaineova láska na celý život, nebo jestli se Karofsky konečně vzmuží a zaslouží si poctivý polibek? Nadzdvihněte list a nahlédněte do sešitu.

Růžovka

Vášeň mezi doktory. Zamilovala jsem se do myšlenky na úplně netradiční fandom z Ordinace v růžové zahradě a přináším vám výsledek. Další povídky čekejte brzičko! :)

Samy - překlady

Pohled do zákulisí přípravy překladů z fandomu Pán prstenů plus pár dalších drobností, např. odkazy na oblíbená slash videa všeho druhu. Možnost poslat vzkaz, případně přání na překlad.

Severius

Jsem beznadějný romantik, stejně jako mé povídky. Oblíbený pár Severus Snape a Harry Potter.

Severus Aeternum!

Stránky nejen se slash povídkami od Styx s tematikou Severuse Snapea, věnované všem, kteří taky nemůžou kvůli němu spát.

Shonen

Shonen-ai a HP povídky, videa a recenze.

Silver-Snitch

Píšeme slash povídky na fandom HP. Párujeme především Harryho se Zmijozely - HP/SS, HP/LM, HP/DM, HP/LV, HP/SZ atd. - ale také vytváříme nové ´rodinné vztahy´, kde je například Harry syn Voldemorta. Na blogu se najde nespočet povídek a myslím, že každý by tam našel své oblíbené postavy.

Silwen

Kromě jiného (překlady textů písniček apod) se na mém blogu nacházejí mé HP FF povídky - v několika případech slashové (nejčastěji párování HP/DM, ale nevyhýbám se ani jiným párům).

Sironox

Můj blog je taková mixka všeho, najde se tam koutek s anime (který právě dodělávám), koutek s ´jinou hudbou´ a pak veelkyyy koutek s povídkama. Píšu fantasy povídky, yaoi, a teď jsem nově začala psát slash povídky na K-pop. Myslím, že každý si v těch mých povídkach snad najde něco, co by se mu mohlo líbit. Moje oblíbené páry jsou Teuk/ZhouMi, Key/Taemin, Eun/Hae, Sung/Chul a Jae/Su.

Slash & Spol.

Blog zaměřený na YA a SA převážně na fandom Naruto (SasuNaruItaGaaShiki), Final Fantasy(Zack/Reno/Sephy/Cloud) a Death note (L/Light), ale občas mi rupne v bedně a napíšu RPslash i na pár Kimi Raikkonen/Felipe Massa. Pakliže se mnou sdílíte i nepochopitelný smysl pro humor a přesvědčení, že Oroxicht je peďák, Ken je teplý a Zoubková víla děvka, jste vítáni!

Slash fanfictions blog

Na mém blogu jsou zatím jen dvě povídky, jedna Frerard a jedna Hephaistion a Alexander.

Slash Princess

Na slashové scéně se pohybuji zhruba od roku 2006, 2007. Začínala jsem psaním HP fanfiction (hlavně pár HP/SS a HP/DM, ale i několik povídek SB/RL). Po čase jsem se dostala do tajů twincestu a momentálně jsem začala překládat a sama psát Placebo slash (zatím se orientuji jen v páru Brian/Stefan, ale postupem času si je určitě všechny překombinuji podle potřeb). Mimo povídek u mě najdete i několik básniček a drabblat.

Slashes

Má jediné téma a to slash.

Snadný život

Povídek je více, všechny od začínajících autorů.

SWAN-QUEEN.blog.cz

Ve světě slashových povídek se pohybuji už docela dlouho, ovšem teprve nedávno jsem se odhodlala napsat první kousek povídka ze světa Harryho Pottera. Píši o párech: Harry/Draco, Albus/Scorpius, příležitostně Sirius/Remus a Severus/Harry a opravdu si pohrávám s myšlenkou napsat něco málo o Dracovi a Charliem Weasleym. :)

Sylvie

Povídky - fanfiction HP

Tenebs a Dora

Blog Tenebs (Kira) a Dorky je zameraný na poviedky všetkého druhu, ale už dlho sa nedarí písať nič iné ako slash, a to hlavne original fandom a HP.

The Ivory Doghouse

Dekadenti a další umělci tak trochu ´jiného rázu´ se odnepaměti ukrývali před světem ve věži ze slonoviny. Psi ale obvykle ve věžích nebydlí, a proto jsme si postavili slonovinovou psí boudu. Kromě jednoho vořecha a jeho majitele (resp. majetku) zde najdete i nějaké plody jejich lás... é, práce, ano. Přesněji řečeno povídky, které většinou obsahují více či méně ´autobio-prvků´. Máte-li dojem, že jste cvoci, přijďte za námi. My už vás z toho vyvedeme! (Pozor, objekt je střežen krvelačnou bestií! Nehladit, nekrmit! Obdivování povoleno.)

Toujours Pur

Archiv povídkám HP/DM, HP/SS a podobně, recenze na GBLT filmy, můj osobní deník.

Trocha nostalgie

Archiv některých mých starších povídek, které vznikly v letech 2007/2008 a které nejsou k přečtení na Obrazu Doriana Gaye, ani nikde jinde.

Truhlice pokladů

Mé stránky mají název Truhlice pokladů. Publikuji na nich takzvaný real slash, to znamená originální postavy ze součastnosti, z minulosti a dokonce i pár fantasy povídek. Mé příběhy jsou převážně na pokračování a mnohokapitolové, takže četba vám vydrží i na mnoho dní a kapitoly přibývají třikrát, čtyřikrát do týdne. Pěknou četbu.

Twincest

Blog o slavných dvojčatech Kaulitzových ze skupiny Tokio Hotel- Bill & Tom a jejich smyšleném incestním vztahu, dvou potrhlých kamarádek: Clarrkys & Wendullky. Jsou zde povídky - především vlastní tvorby, montáže, kresby, videa

Tygr v šatníku

Drtivá většina mé tvorby (fanfikcí i fanvideí) se točí kolem slashe. Okrajově též femmeslash a ostatní - nezvtahové věci. Het se vyskytuje jen sporadicky.

Under The Mask

Už niekoľko rokov som slashová fanynka a konečne som sa odhodlala začať aj písať. Momentálne mám na blogu len Drarry ale nie je vylúčené, že budem písať aj iné páry. Časom sa možno zameranie blogu rozšíri aj na iné fandomy. Budem rada ak ku mne zavítate a necháte komentár. Čím viac komentov, tým viac poviedok bude.

Undertaker - Story Teller

Můj záběr je celkem široký. Věnuji se jak fanfikcím (zaměřeno na Adama Lamberta, Cinema Bizarre, případně anime), tak i originální tvorbě. Neštítím se ničeho, věková omezení jsou připsána u názvů jednotlivých kapitol. Aktualizace jsou spíše nepravidelné, přesto se snažím o co nejmenší prodlevy.

Útočiště ztracených romantiků

Tento blog vznikl z touhy po rozmanitosti slash literatury. Je jakýmsi útočištěm pro méně známé páry, jako je například Richelieu/Rochefort, Poirot/Hastings, Holmes/Watson a další. Slash v mém podání není hrubý ani násilný. Spíše naivně romantický. Srdečně zvu všechny dobré duše a budu vděčná za jakoukoli radu či komentář!

Utsukushii Akurmu

Věnuju se hlavně překládání, tudíž na mém blogu najdete spoustu překladů, hlavně z fandomů Twilight ságy a Super Junior, Placebo nebo 2 Broke Girls. Překládám i RPF/S. Napsala jsem také pár originálních povídek z výše uvedených fandomů. Budu ráda za každý komentář.

Valhala

Jedná se převážně o párování v rámci Avengers. Především Loki/Tony (FrostIron) či další možnosti, ale vždy zde figuruje právě Loki. Naleznete zde jak kapitolové povídky, tak i jednorázovky.

Ve stínu starých borovic

Blog se jmenuje Ve stínu starých borovic stejně jako povídka, která na něm bude vycházet. Jedná se o originální fantasy slash.

Velvet & Extasy

Tvorbě slash se věnuji bezmála dva roky. Specializuji se na RPS, fandom Adommy, Adafy, Aduli aj. (neboli Adam Lambert/someone...) dále okrajově na korejskou skupinu DBSK a také Kaulitzova dvojčata. Drtivá většina povídek je nad osmnáct, ráda si pohrávám se sexuálním napětím, výraznou romantikou a pocitovým šílenstvím. Občas se snažím postavy propašovat do fantasy světa, ale raději mám reálné prostředí. Krátké povídky, nebo nové díly přibývají téměř každý den. Pokud se rozhodnete pro návštěvu mého blogu a četbu některé z povídek, budu velice ráda.

Viwian

Povídky jsou téměř jen o páru HP/DM, či vyjímečně HP/SS. Šťasté konce píši jen málokdy.

Wampirella

A něco o stránkách? Slashová povídka na pokračování Získej Mě! a mnoho jiných ne-slashových povídek. O klukách a holkách a také nějaké na HP ? het. Dále FF, Tomb Raider Gackt Camui a spoustu jiných...

World of Severus

World Of Severus je web s původními i překládanými povídkami ze světa Harryho Pottera. Většinou se jedná o slashw, ale čtenáři na stránkách najdou i několik Snamionek. Kromě čtení je na World Of Snape také sekce věnovaná britskému herci Alanu Rickmanovi.

Yaoi 4ever

Jedná se o yaoi/shoune ai blog kde jsou zveřejněné povídky, obrázky a písničky na K-pop (převážně na SuJu) a povídky na anime Naruto. Povídky na K-pop jsou od hlavní adminky Take Ho a povídky z anime Naruto jsou od Hinaty Uzumaki. Najdete tu ale i povídky na smyšlené páry a spoustu dalších věcí.

yaoistky

Ahoj...chceli by sme vám s Kanou predstaviť náš spoločný blog. Zverejňujeme tam naše vlastné originál slash poviedky. Momentálne pracujeme spoločnom cykluse Pod povrchom, tak budeme radi, ak nás navštívite a necháte komentár. Tak zatiaľ. Keishatko a Kana

Yuri yume

Yury yume (Yy) vznikl už jako mé druhé slashové dítko a tentokrát jsem se po yaoi povídkách pustila do méně rozšířeného žánru na českém slash nebi a to femslash, neboli yuri povídek. Na Yuri yume nepublikuji jen já Dahaka, ale také zde budou publikovat i další autorky, které se zabívají povídkami jejichž náplní je dívčí láska. Tvořme spolu nový svět příběhů, připojte se i vy.

Za dveřmi... Falkira

Na mém blogu najdete heterosexuální, ale převážně slashové povídky ze světa HP.  Většina je eroticky laděná a mnoho jich má přístupnost 18+. Nejvíc ulítám na páru HP/SS a opravdu na něj nedám dopustit. Kromě povídek tu najdete i Filosofickou propast (diskuse na dané téma) a rubriku s výplody mého básnického střeva.

Ze šuplíku aneb co se tam všechno nenajde ...

Můj Šuplík vznikl z velké nudy a nadbytku fantazie, takže se tam najde kde co. Být na světě o něco déle, byl by tam i vylisovaný slon. V poslední době převažují povídky slashové. Hrdinové jsou výplodem mého chorého mozku, povídky jsou autorské, a na několika se podíleli ještě další autoři.

Zvrhlíci s.r.o.

Spolčení zvrhlic a jejich povídky.