The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

V případě, že jste zde nenašli odkaz na Váš blog, je to způsobeno pouze tím, že jste nedodali redakci souhlas s uveřejněním a k tomu patřičné údaje.

Blogy

Angela`s page

K povídkám - je to od každého něco. Originální, LOTR, Constantine, nějaké to anime a sem tam nějaká manga. (V budoucnu snad i něco ze světa HP) V poslední době přidávám v hojnosti povídky ze společného soudku s Beou.

Bludný kruh snů a skutečnosti

Teprve začínám, ale do budoucna se hodlám zabývat slashem z fandomu HP. Nejčastější pár, který se bude v povídkách vyskytovat, je HP/SS. Později možná i jiné.

Dreaming Garden

Jedná se převážně o autorské povídky, ale pár fanfiction tam je taky, ponejvíce ze světa HP, ale tak Nightrunners, či anime KaleidoStar. Jsou to povídky absolutně bez jakýchkoliv literárních ambicí, píšu prostě proto, že píšu ráda a musím dostat nápady z hlavy. Nejoblíbenější pár je Seregil a Alec ze série Nightrunners.

Experiment SLASH

Na svém blogu bych si chtěla vyzkoušet, jak se píše slash, je to vůbec můj první pokus v téhle oblasti - od toho vznikl název stránek. Zatím jsou v plánu tři povídky z fandomu Harryho Pottera, ale spíš než kolem oblíbených párů se to bude točit kolem mých tří oblíbených postav ? Severus, Lucius, Remus ? v různém zapárování.

K-KATTI

Moje stránky jsou zaměřené na shounen-ai povídky, a vznikly 9.2.2008, jakožto v pořadí druhé. Píšu jak originální tvorbu - kterou mám raději, tak na fandomy (Death note, Modlitba bruslařů,...). Povídky, které uveřejňuji jsou většinou nad 18 tet. Oblíbené páry nemám, ale co není- může časem být ^^.

M a M pro vás

Protože nemáme žádné spisovatelské nadání na našem blogu se věnujeme výhradně překladům. Překládáme zatím povídky z fandomů Harry Potter a Star wars. Doufám, že se objeví i některé další. Hodláme sem umístit náš překlad knih Mirage of Blaze.

Merope

Nové poviedky už budem dávať na tento nový meropesvet. Obsahuje tiež Real slash, nie je to zas tak zvláštne. Akurát zaujímavé je len to, že som tam nedala svet Harryho Pottera, ale svoj vlastný čarodejnícky svet. S mojimi vlastnými hrdinami, čiže Tomom a Joshom. Sú to také moje postavičky. :D

MISTO713

Blog so slashom prevažne zo sveta Harryho Pottera, neskôr sa môže objaviť aj z iných fandomov. Mojím obľúbeným párom je HP/SS, na blogu nájdete preklady mojich obľúbených romantických snarry príbehov.

Naitomea ga hajimaru

Jsme dvě spřízněné duše přezdívající si Taria a Yuddle. Každá píšeme své povídky, které jsme se rozhodly umístit na společné stránky. Náš web se v poslední době zaměřuje především na originální povídky s shonen-ai a yaoi tématikou... Zaměřujeme se hlavně na fantasy povídky a i povídky z reálného prostředí.

Narrenturm

Miluji slash a miluju HP/SS, bohužel nejsem příliš zdatný spisovatel, tudíž se můj blog zaměřuje pouze výhradně na překlady Snarry povídek. Možná časem přibude i něco jiného, ale zatím to neplánuji.

Ohayo Sora

Prozatím pracuji na třech povídkách: Originál - Sango- pekelná kočka (osudy démona z feudálního Japonska v moderním světě, ve společnosti středoškoláka Akiry), Vampire Knight: Hranice lásky (příběh nenávisti a lásky, na pár Kaname x Zero), Harry Potter: Lekce pro mistra lektvarů (plán Voldemorta, jak Harryho oslabit a zničit se obrátí proti němu, na pár HP/SS).

Otevři svou mysl...

Zatím se zaměřuji výhradně na slash. Můj neoblíbenější pár je HP/SS, nevylučuji do budoucna i jiné páry. Na mém webu můžete najít kromě mé tvorby i staré povídky od Frankie89.

Rocia Mixan

Zaměřeno na slash fanfiction z fandomu Harry Potter - povídky, kratší překlady, články a odkazy na oblíbené stránky a příběhy (doporučuji seznam anglických povídek). Oblíbené páry - především HP/SS a také RL/SB, respektive HP/RL/SB. Tématicky (pů)jde o vztahové příběhy, s různým poměrem lásky, romantiky, sexu a případně humoru - mohou zahrát i na smutnější či vážnější notu, ale rozhodně ne tragickou - upřednostňuji šťastné konce.

Roedeerův sešit

Další české stránky do rozrůstajícího se GLEE fandomu. Chcete zjistit, co by se mohlo dít mimo prostory McKinleyho střední nebo dávno po maturitě první generace glee klubu? Zda vydrží Kurtova a Blaineova láska na celý život, nebo jestli se Karofsky konečně vzmuží a zaslouží si poctivý polibek? Nadzdvihněte list a nahlédněte do sešitu.

Severius

Jsem beznadějný romantik, stejně jako mé povídky. Oblíbený pár Severus Snape a Harry Potter.

The Ivory Doghouse

Dekadenti a další umělci tak trochu ´jiného rázu´ se odnepaměti ukrývali před světem ve věži ze slonoviny. Psi ale obvykle ve věžích nebydlí, a proto jsme si postavili slonovinovou psí boudu. Kromě jednoho vořecha a jeho majitele (resp. majetku) zde najdete i nějaké plody jejich lás... é, práce, ano. Přesněji řečeno povídky, které většinou obsahují více či méně ´autobio-prvků´. Máte-li dojem, že jste cvoci, přijďte za námi. My už vás z toho vyvedeme! (Pozor, objekt je střežen krvelačnou bestií! Nehladit, nekrmit! Obdivování povoleno.)

Tygr v šatníku

Drtivá většina mé tvorby (fanfikcí i fanvideí) se točí kolem slashe. Okrajově též femmeslash a ostatní - nezvtahové věci. Het se vyskytuje jen sporadicky.

Valhala

Jedná se převážně o párování v rámci Avengers. Především Loki/Tony (FrostIron) či další možnosti, ale vždy zde figuruje právě Loki. Naleznete zde jak kapitolové povídky, tak i jednorázovky.