The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

Blogy

V případě, že jste zde nenašli odkaz na Váš blog, je to způsobeno pouze tím, že jste nedodali redakci souhlas s uveřejněním a k tomu patřičné údaje.

K povídkám - je to od každého něco. Originální, LOTR, Constantine, nějaké to anime a sem tam nějaká manga. (V budoucnu snad i něco ze světa HP) V poslední době přidávám v hojnosti povídky ze společného soudku s Beou.

Teprve začínám, ale do budoucna se hodlám zabývat slashem z fandomu HP. Nejčastější pár, který se bude v povídkách vyskytovat, je HP/SS. Později možná i jiné.

Většina povídek je ze světa Avengers (tam je slashe víc) a Harry Potter (kde ho mám maličko). Páry různé, slash i het, romantika i cynismus; a občas dokonce bez páru, ale s dějem. Takové to je.

Píšu převážně fanfiction na filmy, anime či mangy. V mých povídkách naleznete především slash, trochu temna a sem tam i nějakou tu romantiku. Mezi mé oblíbené páry patří Harry Potter/Draco Malfoy, Loki/Clint Barton, Wolverine/Gambit... Snad si i Vy na mých stránkách najdete to své :-)

Jedná se převážně o autorské povídky, ale pár fanfiction tam je taky, ponejvíce ze světa HP, ale tak Nightrunners, či anime KaleidoStar. Jsou to povídky absolutně bez jakýchkoliv literárních ambicí, píšu prostě proto, že píšu ráda a musím dostat nápady z hlavy. Nejoblíbenější pár je Seregil a Alec ze série Nightrunners.

Na svém blogu bych si chtěla vyzkoušet, jak se píše slash, je to vůbec můj první pokus v téhle oblasti - od toho vznikl název stránek. Zatím jsou v plánu tři povídky z fandomu Harryho Pottera, ale spíš než kolem oblíbených párů se to bude točit kolem mých tří oblíbených postav ? Severus, Lucius, Remus ? v různém zapárování.

Harry Potter fanfiction.

Vlastná tvorba SLASH, Hetero a Yuri.

Krystalicky čistý slash ve všech odstínech (12+ - 18+) ze světa LOTR, Doctor Who, Torchwood.

Vymýšľaniu príbehov som sa začala venovať už pred mnohými mnohými rokmi, hoci zo začiatku som sa venovala klasickým párom. Až jedného krásneho dňa som si uvedomila, že sa viac venujem bratom mojich hlavných hrdinov a ich vzájomnej náklonnosti, než pôvodnému hlavnému páru. A tak vznikom môj prvý slash. O niekoľko rokov neskôr som si zaobstarala internet a zistila, že nie som jediná, kto sa zaujíma o tieto páry. Počas svojej histórie som stihla vymyslieť aj niekoľko fan fiction, ale väčšina príbehov je z mojej vlastnej hlavy. A nebojím sa ani kontroverzných príbehov, akými sú šikana, viera a podobne. Vo svojich príbehoch sa venujem hlavne vnútornému prežívaniu a pocitom mojich postáv, ale samozrejme nijak nezanedbávam ani samotný dej.

Píšeme především fan fiction na téma Avengers (a ve vedlejší roli horory).

Moje stránky jsou zaměřené na shounen-ai povídky, a vznikly 9.2.2008, jakožto v pořadí druhé. Píšu jak originální tvorbu - kterou mám raději, tak na fandomy (Death note, Modlitba bruslařů,...). Povídky, které uveřejňuji jsou většinou nad 18 tet. Oblíbené páry nemám, ale co není- může časem být ^^.

Pokud hledáte střípky mého vědomí, vejděte. Naleznete sny i noční můry stvořené ze slashe. Prozatím jsou mým prokletím fandomy HP, RPS J2, SPN, anime...

Slash povídky a poezie

Čekání na souhlas.

Originální slashové příběhy a fanfikce

Protože nemáme žádné spisovatelské nadání na našem blogu se věnujeme výhradně překladům. Překládáme zatím povídky z fandomů Harry Potter a Star wars. Doufám, že se objeví i některé další. Hodláme sem umístit náš překlad knih Mirage of Blaze.

Nové poviedky už budem dávať na tento nový meropesvet. Obsahuje tiež Real slash, nie je to zas tak zvláštne. Akurát zaujímavé je len to, že som tam nedala svet Harryho Pottera, ale svoj vlastný čarodejnícky svet. S mojimi vlastnými hrdinami, čiže Tomom a Joshom. Sú to také moje postavičky. :D

Blog so slashom prevažne zo sveta Harryho Pottera, neskôr sa môže objaviť aj z iných fandomov. Mojím obľúbeným párom je HP/SS, na blogu nájdete preklady mojich obľúbených romantických snarry príbehov.

Jsme dvě spřízněné duše přezdívající si Taria a Yuddle. Každá píšeme své povídky, které jsme se rozhodly umístit na společné stránky. Náš web se v poslední době zaměřuje především na originální povídky s shonen-ai a yaoi tématikou... Zaměřujeme se hlavně na fantasy povídky a i povídky z reálného prostředí.

Miluji slash a miluju HP/SS, bohužel nejsem příliš zdatný spisovatel, tudíž se můj blog zaměřuje pouze výhradně na překlady Snarry povídek. Možná časem přibude i něco jiného, ale zatím to neplánuji.

Harry Potter.

Prozatím pracuji na třech povídkách: Originál - Sango- pekelná kočka (osudy démona z feudálního Japonska v moderním světě, ve společnosti středoškoláka Akiry), Vampire Knight: Hranice lásky (příběh nenávisti a lásky, na pár Kaname x Zero), Harry Potter: Lekce pro mistra lektvarů (plán Voldemorta, jak Harryho oslabit a zničit se obrátí proti němu, na pár HP/SS).

Zatím se zaměřuji výhradně na slash. Můj neoblíbenější pár je HP/SS, nevylučuji do budoucna i jiné páry. Na mém webu můžete najít kromě mé tvorby i staré povídky od Frankie89.

Môj blog je zameraný na homosexuálnu tematiku. Prevažne sú to originálne poviedky, ale časom pribudnú aj tie zo sveta HP. Mám rád šťastné konce aj keď ich nepíšem večne.

Zaměřeno na slash fanfiction z fandomu Harry Potter - povídky, kratší překlady, články a odkazy na oblíbené stránky a příběhy (doporučuji seznam anglických povídek). Oblíbené páry - především HP/SS a také RL/SB, respektive HP/RL/SB. Tématicky (pů)jde o vztahové příběhy, s různým poměrem lásky, romantiky, sexu a případně humoru - mohou zahrát i na smutnější či vážnější notu, ale rozhodně ne tragickou - upřednostňuji šťastné konce.

Další české stránky do rozrůstajícího se GLEE fandomu. Chcete zjistit, co by se mohlo dít mimo prostory McKinleyho střední nebo dávno po maturitě první generace glee klubu? Zda vydrží Kurtova a Blaineova láska na celý život, nebo jestli se Karofsky konečně vzmuží a zaslouží si poctivý polibek? Nadzdvihněte list a nahlédněte do sešitu.

Jsem beznadějný romantik, stejně jako mé povídky. Oblíbený pár Severus Snape a Harry Potter.

Píšu slash z fandomu HP. Nejoblíbenější postavou je Severus, kterého s oblibou spojuji do páru s Luciusem, Remusem nebo Siriusem. :)

Stránka queerasfolkslash.blogspot.com se zaměřuje na seriál Queer as Folk - konkrétně tedy na slash povídky psané v cz. Píšu především o Brianovi s Justinem, protože jsem se nechtěla smířit s tím, jak to pro ně v seriálu skončilo, každopádně se do každé povídky snažím zahrnout i ostatní postavy, takže každý si tu aspoň trochu přijde na své.

Dekadenti a další umělci tak trochu ´jiného rázu´ se odnepaměti ukrývali před světem ve věži ze slonoviny. Psi ale obvykle ve věžích nebydlí, a proto jsme si postavili slonovinovou psí boudu. Kromě jednoho vořecha a jeho majitele (resp. majetku) zde najdete i nějaké plody jejich lás... é, práce, ano. Přesněji řečeno povídky, které většinou obsahují více či méně ´autobio-prvků´. Máte-li dojem, že jste cvoci, přijďte za námi. My už vás z toho vyvedeme! (Pozor, objekt je střežen krvelačnou bestií! Nehladit, nekrmit! Obdivování povoleno.)

Drtivá většina mé tvorby (fanfikcí i fanvideí) se točí kolem slashe. Okrajově též femmeslash a ostatní - nezvtahové věci. Het se vyskytuje jen sporadicky.

Jedná se převážně o párování v rámci Avengers. Především Loki/Tony (FrostIron) či další možnosti, ale vždy zde figuruje právě Loki. Naleznete zde jak kapitolové povídky, tak i jednorázovky.