The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

Co najdete na The Daily Slash

Informace pro čtenáře          Informace pro autory

Informace pro čtenáře:

Máte rádi slash stejně jako my? Pátráte po posledních novinkách? Hledáte stránky, které jste ještě nenavštívili? Chcete si přečíst nejnovější povídky? Pak jste na správném místě. The Daily Slash je tu pro Vás. Naším cílem je uveřejňovat informace o nových povídkách a odkazy na webové stránky obsahující slash.

Aktualizace povídek

Na hlavní stránce The Daily Slash, na blogu, najdete odkazy na nejnovější povídky. Dále v menu Aktuality lze nalézt nejen poslední aktualizace, ale můžete se podívat co nového bylo tento či minulý týden, nebo si zvolit další námi nabízená kritéria pro vyhledávání povídek.

Rozcestníky na weby

Rozcestníky na slash weby jsou členěné na archivy, blogy, osobní weby, weby v AJ, opuštěné stránky a slash art. To vše najdete v menu Rozcestníky.

Překlady

V menu Překlady najdete informace o přeložených povídkách. Některé jsou již přeložené celé, jiné se překládají. Dále zde najdete odkazy na ještě nepřeložené povídky, které získaly doporučení k překladu. Víte také o nějaké povídce, kterou by jste si rádi přečetli v českém jazyce? Použijte k tomu, prosím, tento připravený formulář, vyplňte, přeložené varování a shrnutí. A do poznámky, prosím, napište, proč si myslíte, že by měla být daná povídka přeložena. Formulář a najdete v menu Kontakt a nebo na blogu v Oblíbených položkách.

Servis

Jde o přehled zajímavých stránek, kde najdete spoustu užitečných informací - odkazy na lexikony, slovníky, pravidla pravopisu a další dobré rady.

Informace pro autory:

Máte vlastní web či blog a slabost pro slash stejně jako my? Toužíte po informacích ze všech koutů světa slashe? Rádi byste sem, a potažmo i na své stránky, přilákali více lidí? Pak jste na správném místě. The Daily Slash je tu pro Vás a pro Vaše čtenáře. Naším cílem je uveřejňovat informace o nových povídkách a odkazy na webové stránky obsahující slash. K tomu, abychom mohly plnit náš úkol, potřebujeme Vaši spolupráci. Čím víc z Vás bude informovat o svých novinkách na stránkách The Daily Slash, tím víc čtenářů přiláká na naše i svoje stránky.

Aktualizace povídek

Kdykoliv přidáváte na svůj web či blog novou povídku nebo další díl povídky na pokračování, zašlete nám o tom informaci a my ji rádi zveřejníme. Použijte k tomu, prosím, připravený formulář, neboť nám tím ušetříte spoustu práce a starostí. Formulář najdete v menu Kontakt a nebo na blogu v Oblíbených položkách.

Rozcestníky na weby

Pokud si přejete mít Vaše stránky zařazené do rozcestníku a není pro Vás problém souhlasit s níže uvedeným Paterem, stačí poslat na email redakce  daily-slash@seznam.cz adresu svých stránek a připsat k tomu 1-3 věty s jejich stručnou charakteristikou. Například o jaký se jedná fandom, preferované páry a podobně. Redakci DS bude potěšením to zveřejnit. Kontaktní adresu najdete v menu Kontakt a nebo na blogu v Oblíbených položkách.

Patero

1. Jsem vlastníkem stránek, pro které žádám uveřejnění odkazu.
2. Tvorba, na kterou chci prostřednictvím DS upozornit, je klasifikována jako slash (dílo obsahující partnerský vztah osob stejného pohlaví v maximální šíři tohoto pojmu).
3. Povídky, výtvarná díla, fotky a další grafika jsou mým výtvorem nebo mám k jejich uveřejnění souhlas autora.
4. Pokud se dozvím o krádeži povídky či grafiky, upozorním na to autora díla nebo DS.
5. Zavazuji se dodržovat toto patero.

Překlady

Máte-li na svém webu či blogu překlad povídky, zašlete nám o tom informaci a my ji rádi zveřejníme. Použijte k tomu, prosím, tento připravený formulář, neboť nám tím ušetříte spoustu práce a starostí. Pro povídky, které přeložené nejsou, a Vy se domníváte, že by si překlad zasloužily, vyplňte, prosím, přeložené varování a shrnutí. A do poznámky, prosím, napište, proč si myslíte, že by měly být přeloženy. Formulář a najdete v menu Kontakt a nebo na blogu v Oblíbených položkách.

Servis

Jde o přehled zajímavých stránek, kde najdete spoustu užitečných informací - odkazy na lexikony, slovníky, pravidla pravopisu a další dobré rady.

Plakátek

Pomocí níže uvedeného kódu můžete na své stránky umístit plakát upozorňující na "The Daily Slash".

<a href="http://daily-slash.cz" target="_blank">
<img src="http://daily-slash.cz/img/plakatek.png" border="0" alt=" The Daily Slash "
title=" The Daily Slash " /></a>

Banner

Pomocí níže uvedeného kódu můžete na své stránky umístit banner upozorňující na "The Daily Slash".

<a href="http://daily-slash.cz" target="_blank">
<img  src="http://daily-slash.cz/img/banner-ds.png" border="0" alt=" The Daily Slash "
title=" The Daily Slash " /></a>