The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

The Daily Slash

VOTE FOR SLASH - SLASH FOREVER!

Kdo jsme:

The Daily Slash je internetový portál zaměřený na propagaci SLASHE. Shromažďujeme odkazy na stránky, na kterých lze slash najít. Také denně zveřejňujeme informace o novinkách z oblasti slashe.

Náš cíl:

Naším cílem je informovat rozrůstající se společenství příznivců tohoto žánru o stránkách obsahujících slash, o novinkách a zajímavostech.

Co je slash:

Tento žánr je součástí širokého proudu fanfiction 1), což je amatérská tvorba stavějící na základě známého a oblíbeného díla - seriálu, filmu nebo knihy, který se označuje jako kánon. Nejznámější díla rozvíjená ve fanfiction jsou Harry Potter, Pán prstenů, Star Trek nebo japonské anime.

Autoři ff rozvíjejí příběhy svých oblíbených hrdinů z kánonu nebo vytvářejí různé varianty a verze příběhu a také kombinují a skládají různé vztahy a párování mezi postavami, popřípadě příběh doplní o svoje vymyšlené postavy. A právě párováním postav v kombinaci muž/muž nebo žena/žena se vytvořila specifická forma fanfiction s názvem slash nebo také femslash. Lomítko, anglicky slash, označuje, že je mezi postavami partnerský vztah. Příběhy mohou být prosty jakékohokoliv náznaku erotična, až po velmi popisné sexuální scény.

Někteří autoři píšící původně fanfiction postupem času opustili svět kánonu a začali psát svoje texty vystavěné na párování osob stejného pohlaví. I tento druh příběhů The Daily Slash podporuje a na svých stránkách propaguje, protože se domnívá, že je to pořád stejně krásný svět fantazie, který si svoji podporu rozhodně zaslouží.

Varování:

The Daily Slash propaguje díla s erotickou a sexuální tematikou, která popisují vztahy osob stejného pohlaví. Proto jsou tyto stránky nevhodné pro osoby mladší 18ti let. Dále pro ty, které tyto materiály urážejí, pohoršují a nebo jsou v rozporu s jejich vírou či morálním přesvědčením. Pokud se některá výše jmenovaná skutečnost týká právě Vás, prosím, nepokračujte dále a opusťte tyto stránky.

1) Poznámka: Zajímavý článek, který popisuje, co je fanfiction, vyšel před pár lety v Literárních novinách pod názvem Romeo nemusí zemřít.