The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

Weby

V případě, že jste zde nenašli odkaz na Vaše stránky, je to způsobeno pouze tím, že jste nedodali redakci souhlas s uveřejněním a k tomu patřičné údaje.

Na mých stránkách se objevují jak povídky originální tak fanfikce na anime. Píšu hlavně na fandom Naruto (páry Sasu/Naru, Naru/Sasu, Kaka/Naru a další). Doufám, že se vám u mě na stránkách bude líbit a bude vás bavit číst moje povídky, jako mě baví je psát.

Fandom Harry Potter.

Volám sa Amidala a čo sa mojich stránok týka, objaví sa tam slashová aj neslashová tvorba. Čo sa slashu a fanfiction týka obľubujem hlavne poviedky na pár HP/DM. Na webe sa budú objavovať hlavne preklady slashových poviedok z angličtiny s týmto párom a postupom času sa snáď dokopem aj k vlastnej slashovej tvorbe.

Má stránka je poslední dobou poměrně hodně zaměřená na fandom Naruto - samozřejmě shounen ai a yaoi, ale budu se snažit psát i originální povídky. Jak se mi bude dařit, o tom se můžete sami přesvědčit .

Jsou povídky a povídky. Já píši povídky. Neříkám, že dobré, už vůbec, že špatné. Slash - jen výjimečně a díky jedné výjimce - Zápisky - jsem se zařadila i sem. Ale rozhodně nepíši jen slash a rozhodně ho nebudu psát výhradně. Takže - neškatulkovat, prosím. ´Budu ráda, když ke mně zajde člověk ne jen kvůli slashi?´ Mé povídky - ráda experimentuji se Severusem Snapem a Harry Potterem v prakticky jakékoli podobě. A i když u mě najdete povídky bez jedné, druhé nebo bez obou postav, jsou to výjimky. Opravdu se vyžívám jen v SS+HP. Při čemž prohlašuji - profesor Snape je špica. :D Ehm - kromě mě u mě mohou psát i další lidé, ale to nebudu rozvádět - prostě se budete muset sami přesvědčit, čím mé království vládne

Stránky multipárové a multifandomové autorky. Pokud chcete zjistit, jestli je tam ke čtení i něco pro vás, budete je muset navštívit.

Překládám svoje zamilované anglické povídky. Tím pádem je ve všech Snape a většinou spí s nějakým chlapem (v ideálním případě s Filchem). Taky mám na stránkách kočičí fotky a výkvět české barokní literatury.

V povídkách se zaměřuji na svět Harryho Pottera jako takový bez výraznějších párů, het a poslední dobou i slash. Z toho nejčastěji na pár HP/SS.

Stránka věnovaná především mé literární tvorbě. Značnou část tvoří HP fan fiction (většina je Harry/Draco slash, ale najdete tam i nezvyklé pairingy jako například Sanguini/Remus), menší část zabírá jiná ff. Píšu také své vlastní povídky, drabbles a básně.

Na svých stránkách mám povídky z fandomu HP (sice jich moc není, ale co...) Jedná se většinou o pár HP/SS, ale najdou se i další. Později přibudou i nějaké překlady, podle toho, jak mi odpoví jedna autorka z německa...

Fandom StarTrek a Profesionálové. Směs ST povídek, překlady, slash i het.

Stránky jsou věnované jediné povídce - příběhu, který jsem chtěla vyprávět už dávno. Fandom - HP, 7. ročník. Páry - Harry/Severus a mnoho jiných.

Mé osobní stránky obsahují - kromě základních informací o mé maličkosti - veškerou moji fan fiction, vesměs samý slash (fandoms: Harry Potter, krasobruslení, Hanson, atd.), originální prózu a poezii z mého pera, zrovna tak výběr z mých kreseb a mého art journalu, dále pak odkazy na nejrůznější stránky, které jsem si oblíbila.

Originální tvorba: Na počátku byla osobní výzva. Stvořit vlastní svět sám o sobě, s vlastními hrdiny a vlastním příběhem. Vzkřísit k životu drsného detektiva staré školy, co osobní i profesní problémy, řeší raději pěstí nebo se z nich vypije, na místo toho, aby si o nich dalekosáhle povídal. Zjistit jestli někdo takový má naději v dnešním čtenářském světě uspět.

Jak už napovídá název stránek, jsou zde povídky na fandom HP. Budou se zde objevovat jednorázovky i kapitolovky ze světa J.K. Rowlingové. A dokonce i nějaké překlady.

Píšu převážně slash spíše v oblasti Harryho Pottera a samozřejmě i het povídky. Na mých stránkách jsou také nějaké obrázky z této oblasti. Oblíbené páry: HP/SS, HP/DM..

Pravděpodobně první stránky věnované fenoménu K/S, aneb světu, kde Kirk a Spock jsou víc než přátelé.

Táto stránka je venovaná prekladu Fanfiction príbehu The Marriage Stone od Josephine Darcy.
P.S.: taky mensi spoiler... tito dvaja(Harry a Severus) su trosku natvrdli, takze na slash sa teste az v tych neskorsich kapitolach..... :-P

Znáte Loveless? Svět plný nebezpečných kouzel, bitev, krásných postav a důležitých jmen? Shonen-ai plné napětí i smíchu, lásky i nepřátelství? A hlavně jednoho malého chlapce, který se bojí milovat...?

Čekání na souhlas.

Mé stránky jsou zaměřené převážně na různé druhy slashe (SS/HP,HP/DM,HP/TRR...atd...). Najdete tu i pár ´normálních povídek´. Het zde povětšinou není, maximálně pár takto zaměřených jednorázovek. Dále je zde moje osobní tvorba...

LOTR slash, infantilní humor, mírně ujetí elfové... pokud je nechcete brát příliš vážně, tady jsou!
Páry - Legolas/Glorfindel, Erestor/Elrond, Thranduil/OC Tali a další.
Varování: občasný sex. Spousta cukrování. Mluvící had. Imladriský lord s fetišem. Hojná Moravština... a pár dalších bubáků.
Disclaimer: Nepatří mi nikdo z nich, kdyby jo, vznikly by úplně jiné filmy podle úplně jiné předlohy...

Na mých stránkách naleznete pouze povídky týkající se queer komunity, tedy vztah muž-muž nebo žena-žena. Mé hlavní postavy jsou většinou členové skupin My Chemical Romance nebo The Used, píšu však také povídky z oblasti Harryho Pottera. Dříve jsem již psala pod jinou přezdívkou, ale cítím potřebu tuto kapitolu uzavřít a začít znovu. :) Doufám, že se Vám zde bude líbit a Vy se ponoříte do světa, kde jsou možné zázraky, a láska není jen slovo napsané na papíře. "To let your heart believe it`s true." (Nech své srdce věřit, že je to pravda.)

Před časem jsem dostala původně dost sebestředný nápad sepsat svá první setkání s fanfiction, anime, mangou, slashem atd., a zveřejnit to na svých stránkách. Pak mě napadlo, že by o něco takového mohlo mít zájem více autorů - a výsledkem je PROZATÍM desítka autorů včetně mě a další čekající na zveřejnění. Smyslem této akce bylo nejen najít počátky naší tvorby a v některých případech prvotní popud k tomu, abychom začali publikovat, ale i najít novou inspiraci, jiné blogy a lidi, než jsou ti, mezi kterými se nyní pohybujeme (ve virtuálním smyslu), jiné názory a styly.

Harry Potter

Odraz její duše je web s převážně osobnímy literárnímy boji s démony Darkness deStination. Slash se zde vyskytuje zatím málo, ale postupně bude přibývat.

Stránky obsahující Juliiny (nejen slashové) povídky a to z několika různých fandomů, mezi kterými drtivou většinou převažuje Harry Potter a Budeč. Nicméně narazit zde můžete i na Queer as Folk či Stargate: Atlantis. Pravděpodobně zde nenarazíte na podrobné grafické popisy sexu a jiných hrátek, spíš mě baví vrtání se ve vztazích mezi postavami a občas i v nějakém tom ději okolo.

Tenhle malý kousíček internetového světa je útočištěm pro výplody mé mysli. Jde převážně o psychologické, tragické a depresivní HP fanfiction povídky (slashové i hetero), vlastní povídky a básně. Mimo jiné si zde můžete přečíst i Stargate fanfiction a nebo články o událostech, filmech a lidech, které pro mě hodně znamenají.

Vzpomínky a sny Psí Hvězdy zahrnují povídky ze světa anime a Harryho Pottera i z reality, včetně slashe. Také mou vlastní tvorbu i povídky mých hostů, které jsou pro mě něčím zvláštní. Zabývám se i informacemi o záhadných jevech, souvisejících s prolínáním časoprostoru, cestování časem a se sny (žádné UFO nebo kruhy v obilí!). Stránky vznikly koncem srpna 2007, takže nějakou dobu ještě budou v záběhu. Pokud se jejich obsah nějak podstatně rozšíří, budu o tom informovat.

Můj web se převážně zaměřuje na překlady ze světa Harryho Pottera. Mezi mé oblíbené páry patří HP/LV(TMR), HP/SS a HP/LM. Do budoucna bych hodně překládala povídky na pár HP/LV, ale se tam i objeví povídka na jiný pár. Doufám, že se vám web bude líbit a najdete si nějakou oblíbenou povídku!

Na mých stránkách najdete převážně temátiku z HP (ve velmi malém měřítku pak mou tvorbu a mých přátel). Zatím jsem napsala jeden slash ( Ternerdess Provocative!) a drabble. Jinak píši i jiné žánry. Oblíbený pairing je SS/HP, SS/SB, HP/DM, ale nebráním se žádnému páru. Na mých stránkách najdete spoustu fanartů i několik mých (některé opět se slah tématikou)...

Píšu pod nickem Amatér. Dávám přednost hlavně povídkam anime seriálu a své vlastní tvorbě. Oblíbené páry nemám. Přístupnost stránek je 18+.

Ráda Vás uvidím na svých stránkách plných povídek ze světa Harryho Pottera. Většinou se jedná o překlady slashe z angličtiny nebo ruštiny. Častými páry jsou HP/LM, HP/SS a HP/LV. Povídky většinou nejsou depresivní a mají šťastný nebo relativně šťastný konec. Doufám, že se Vám budou líbit a zanecháte mi u nich nějaký komentář.

Kleopatra alias Kleo - Na svých stránkách mám povídkové cykly i jednorázovky. Jak slash HP, anime/manga v žánrech shonen-ai, yaoi a tak i orinální tvorbu, která je samozřejmě také slash. Mé preferované páry z HP jsou HP/LV a HP/LM z anime Yuuri/Wolfram, Ritsuka/Soubi, InuSess a klasika NaruIta.

Hi! Vítejte na mých stránkách, na kterých mám své povídky. Jak už napovídá název jsou to povídky slash (HP) a shonen-ai (anime).

Preferuji slash HP/SS, ale nebráním se psaní i jiných párů i psaní na zakázku. Časem přibudou i překlady a i neslashové díla. Většina slashových textů bude asi 18+. Tak snad se povídky budou líbit.

Archív slash povídek čistě jenom ze Star Treku. Najdete zde povídky z TOSky a TNG, do budoucna snad i z ostatních linií. Výjimkou není ani femslash a najde se i pár ´obyčejných´ povídek.

Píšem z prostredia fandomu Harryho Pottera a vlastnů tvorbu v slovenčině a angličtině, takmer výhradně slash a shounen-ai. Moje oblubené párovanie je Remus Lupin/Sirius Black, ktorým je věnována vlastně celá rubrika Fanfiction.

Najdete u nás gay povídky, novely a knihy (Pátá minuta, neexistence). Jsou to originální charaktery - kluci, co se protloukají životem, drzí, hezcí, sexy, divní, občas idioti... Varováním budiž to, že není kdovíjak těžké se do nich zamilovat.

Nyní píšu hlavně na téma Harry Potter a pouze slash. Nejoblíbenější páry jsou Severus/Harry a Draco/Harry, ale do budoucna plánuji povídky i na páry Lucius/Harry nebo i Severus/Lucius.

Moje stránky jsou zaměřeny převážně spíše jako informativní stránky o mých zájmech, oblíbených básních, trochu o mém životě a hlavně o mé ff tvorbě, která se pohybuje pouze v oblasti HP. Dále se tam dají najít moje autorské povídky a básně. Oblíbený pairing je...no, vlastně skoro všechny, které mne něčím zaujmou, ale nejraději píšu o rodině Malfoy a nebo SB/RL.

Tento web se zaobírá osobními zájmy autorky, kteréžto jsou hlavně grafika a psaní fanfikce - zejména na téma Harry Potter, Sherlock BBC. A to primárně na žánr zvaný slash nebo také omegaverse.

Stránka je zaměřena především na seriálovou fanfikci na pár SS/HP Vivere porta (Živá brána), která navazuje na Fénixův řád.

Chvilka pro sebe