The Daily Slash

Slashové novinky každý den!

V případě, že jste zde nenašli odkaz na Vaše stránky, je to způsobeno pouze tím, že jste nedodali redakci souhlas s uveřejněním a k tomu patřičné údaje.

Weby

a.sa.y

Na mých stránkách se objevují jak povídky originální tak fanfikce na anime. Píšu hlavně na fandom Naruto (páry Sasu/Naru, Naru/Sasu, Kaka/Naru a další). Doufám, že se vám u mě na stránkách bude líbit a bude vás bavit číst moje povídky, jako mě baví je psát.

Amidala

Volám sa Amidala a čo sa mojich stránok týka, objaví sa tam slashová aj neslashová tvorba. Čo sa slashu a fanfiction týka obľubujem hlavne poviedky na pár HP/DM. Na webe sa budú objavovať hlavne preklady slashových poviedok z angličtiny s týmto párom a postupom času sa snáď dokopem aj k vlastnej slashovej tvorbe.

Anime povídky

Má stránka je poslední dobou poměrně hodně zaměřená na fandom Naruto - samozřejmě shounen ai a yaoi, ale budu se snažit psát i originální povídky. Jak se mi bude dařit, o tom se můžete sami přesvědčit .

Assez

Jsou povídky a povídky. Já píši povídky. Neříkám, že dobré, už vůbec, že špatné. Slash - jen výjimečně a díky jedné výjimce - Zápisky - jsem se zařadila i sem. Ale rozhodně nepíši jen slash a rozhodně ho nebudu psát výhradně. Takže - neškatulkovat, prosím. ´Budu ráda, když ke mně zajde člověk ne jen kvůli slashi?´ Mé povídky - ráda experimentuji se Severusem Snapem a Harry Potterem v prakticky jakékoli podobě. A i když u mě najdete povídky bez jedné, druhé nebo bez obou postav, jsou to výjimky. Opravdu se vyžívám jen v SS+HP. Při čemž prohlašuji - profesor Snape je špica. :D Ehm - kromě mě u mě mohou psát i další lidé, ale to nebudu rozvádět - prostě se budete muset sami přesvědčit, čím mé království vládne

bedrníka

Překládám svoje zamilované anglické povídky. Tím pádem je ve všech Snape a většinou spí s nějakým chlapem (v ideálním případě s Filchem). Taky mám na stránkách kočičí fotky a výkvět české barokní literatury.

Blesk

V povídkách se zaměřuji na svět Harryho Pottera jako takový bez výraznějších párů, het a poslední dobou i slash. Z toho nejčastěji na pár HP/SS.

Brány světů

Ptáte se co znamená název "Brány světů"? A myslíte si, že znáte odpověď? Ano? Ne? Uvidíme...

Brána dělí prostor. Brána je místo, za kterým leží něco jiného. Prostor před ní je prozkoumaný a známý, ale prostor za ní znamená neprobádané území. Nové, jiné, vzrušující. Možná pestré, možná nebezpečné. V každém případě - zajímavé. Denně narážíte na další a další myšlené dveře, branky, portály a vrata, kterými můžete projít. Stačí vzít věci za správný konec. Denně máte doslova stovky možností vybrat si cestu. Cestu, která vám může přinést něco nového, jiného, cestu, která vám může něco dát, něco vzít, ale s naprostou jistotou vás navždy změní. Trochu, nebo víc... Moje stránky jsou místem, kde je bran víc - a stále se objevují nové. Můžete si vybrat svou cestu, vrátit se a podělit se o zážitky, které jste na ní získali. Můžete odejít a zalhceni nově objeveným světem se už nikdy nevrátit. Možná objevíte kouzlo virtuálního světa anime. Třeba vás nadchnou příběhy s láskou dvou kluků: shonen-ai nebo yaoi. Snad vás dostane drsná Madam Realita se skutečnými příběhy Jednoho Světa. Nebo zahoříte pro systém nevykořisťující lidi - FairTrade. V každém případě, zvu každého, kdo má chuť nebo dost zvědavosti, aby chtěl projít. Brány světů jsou vždycky otevřené.

Brygminka

Stránky jsou zaměřeny převážně na literární tvorbu. Kromě fanfiction (zatím hlavně HP, ale pomalu se odhodlávám i na přidání několika věcí ze světa Buffy) zde najdete také mou zcela vlastní prózu a články zaměřené na film.

Candita

Web s povídkami zaměřující se na slash různých fandomů. Primárně Harry Potter tématiku(zejména Drarry), World of warcraft, Merlin, anime a jiné.

Dangerous Dreams

Stránka věnovaná především mé literární tvorbě. Značnou část tvoří HP fan fiction (většina je Harry/Draco slash, ale najdete tam i nezvyklé pairingy jako například Sanguini/Remus), menší část zabírá jiná ff. Píšu také své vlastní povídky, drabbles a básně.

Dark Angel´s world

Na svých stránkách mám povídky z fandomu HP (sice jich moc není, ale co...) Jedná se většinou o pár HP/SS, ale najdou se i další. Později přibudou i nějaké překlady, podle toho, jak mi odpoví jedna autorka z německa...

Darkroom

Zabývám se psaním fanfiction povídek na anime/mangu, poslední dobou se však začínám zaměřovat na originální tvorbu a fandomy, jako je LOTR, či J-Rockové skupiny (nebo zpěváci). Velká většina mých výtvorů se točí okolo shounen-ai/yaoi. Budu moc ráda, když ke mě zalítnete a zanecháte po sobě komentář, neboť amatérského autora nepotěší nic víc, než šťavnatá kritika. :)

Diegina´s World

Fandom StarTrek a Profesionálové. Směs ST povídek, překlady, slash i het.

Eillen

Píši nejen slash, ale i originální a Star Gate tvorbu. Ve slashi upřednostňuji pár SS/RL, ale nebráním se ani SS/OW či SS/LM. Již sepsané slashové povídky jsou k naleznutí v archivu. Další zatím neplánuji psát.

Elysejský klíč

Stránky jsou věnované jediné povídce - příběhu, který jsem chtěla vyprávět už dávno. Fandom - HP, 7. ročník. Páry - Harry/Severus a mnoho jiných.

Elysejský klíč

Stránky jsou věnované jediné povídce - příběhu, který jsem chtěla vyprávět už dávno. Fandom - HP, 7. ročník. Páry - Harry/Severus a mnoho jiných.

Estriel´s Shrine

Mé osobní stránky obsahují - kromě základních informací o mé maličkosti - veškerou moji fan fiction, vesměs samý slash (fandoms: Harry Potter, krasobruslení, Hanson, atd.), originální prózu a poezii z mého pera, zrovna tak výběr z mých kreseb a mého art journalu, dále pak odkazy na nejrůznější stránky, které jsem si oblíbila.

Everyone dream about something...

Zatiaľ mám na svojom blogu len fandom Adommy, čož je Adam Lambert a Tommy Joe Ratliff, no kamarátka píše Glee Fandom, väčšinou je to Klaine alebo CrissColfer, čož je RPS ale takisto sa snažíme aj o originálky.

Game over

Špatný vtip. Stránky Ajji Pensivell.

Gondorská knihovna

Ahojky, jsem Calwen Ancalë a píšu slash povídky. Jsou zde známé i neznámé páry. Dělám hlavně jednorázovky, ale na přání i kapitolovky a zatím je vše moje vlastní tvorba. Později přibudou překlady. Jak jsem napsala, píšu také povídky na přání, takže pište, co by jste chtěli! Doufám, že vás tam také uvidím. :)

Housův dům hrůzy

Jedná se o lehce slashovou a těžce parodickou stránku o Doktoru Housovy, zaměřenou hlavně na pairing House/Wilson - více či méně explicitní narážky ve fotorománech a mst. Fanfiction navážno moc nepíšu.

HP slash

Jak už napovídá název stránek, jsou zde povídky na fandom HP. Budou se zde objevovat jednorázovky i kapitolovky ze světa J.K. Rowlingové. A dokonce i nějaké překlady.

Christine

Píšu převážně slash spíše v oblasti Harryho Pottera a samozřejmě i het povídky. Na mých stránkách jsou také nějaké obrázky z této oblasti. Oblíbené páry: HP/SS, HP/DM..

K/S slash

Pravděpodobně první stránky věnované fenoménu K/S, aneb světu, kde Kirk a Spock jsou víc než přátelé.

Kaldora

Pokud hledáte střípky mého vědomí, vejděte. Naleznete sny i noční můry stvořené ze slashe. Prozatím jsou mým prokletím fandomy HP, RPS J2, SPN, anime...

Kryštál manželstva

Táto stránka je venovaná prekladu Fanfiction príbehu The Marriage Stone od Josephine Darcy.
P.S.: taky mensi spoiler... tito dvaja(Harry a Severus) su trosku natvrdli, takze na slash sa teste az v tych neskorsich kapitolach..... :-P

Lilithka

Stránky obsahují moji osobní tvorbu, slash fanfiction, recenze na oblíbené filmy, seriály a knihy. Nahlížejí do zákoutí mého srdce, rozrývají ho s depresivní vytrvalostí, a proto nejsou nabité pozitivní energií a nikdy nebudou. Nazývají je posledním útočištěm smutku a neštěstí...

Loveless

Znáte Loveless? Svět plný nebezpečných kouzel, bitev, krásných postav a důležitých jmen? Shonen-ai plné napětí i smíchu, lásky i nepřátelství? A hlavně jednoho malého chlapce, který se bojí milovat...?

Mada Mada Dane

Píšu povídky na různé anime/mangy... na mé stránce jsou povídky jak na známé anime jako je Yu yu hakusho, tak i méně známé jako je D. Gray-man... Můj oblíbený pairing je Lavi/Kanda(DGM) a Sasori/Deidara (Naruto), ale jsem schopna napsat povídku na jakýkoliv anime pairing, ve kterém se vyskytuje aspoň jedna moje oblíbená postava.

Mania Dardeville

Mé stránky jsou zaměřené převážně na různé druhy slashe (SS/HP,HP/DM,HP/TRR...atd...). Najdete tu i pár ´normálních povídek´. Het zde povětšinou není, maximálně pár takto zaměřených jednorázovek. Dále je zde moje osobní tvorba...

Mel_F slash

Záčátečnice ve psaní slash. Oblíbené páry DM/HP a ASP/SM .

Mirkwoodské Doupě - Silverin

LOTR slash, infantilní humor, mírně ujetí elfové... pokud je nechcete brát příliš vážně, tady jsou!
Páry - Legolas/Glorfindel, Erestor/Elrond, Thranduil/OC Tali a další.
Varování: občasný sex. Spousta cukrování. Mluvící had. Imladriský lord s fetišem. Hojná Moravština... a pár dalších bubáků.
Disclaimer: Nepatří mi nikdo z nich, kdyby jo, vznikly by úplně jiné filmy podle úplně jiné předlohy...

Miss Murderess

Na mých stránkách naleznete pouze povídky týkající se queer komunity, tedy vztah muž-muž nebo žena-žena. Mé hlavní postavy jsou většinou členové skupin My Chemical Romance nebo The Used, píšu však také povídky z oblasti Harryho Pottera. Dříve jsem již psala pod jinou přezdívkou, ale cítím potřebu tuto kapitolu uzavřít a začít znovu. :) Doufám, že se Vám zde bude líbit a Vy se ponoříte do světa, kde jsou možné zázraky, a láska není jen slovo napsané na papíře. "To let your heart believe it`s true." (Nech své srdce věřit, že je to pravda.)

Můj koutek světa

Můj koutek světa - stránky milovnice slashe, které obsahují povídky vzácně psaných fandomů i pairingů (Stopařův průvodce po galaxii, seriál Útěk z vězení, Real slash s herci z Pána Prstenů. A z párů např.: Harry Potter/Seamus Finnigan...). Povídky jsou zde nejčastěji humorně laděné, protože jsem přesvědčena, že deprese je na světě dost a všichni se potřebujeme dobít trochou smíchu. Najdete zde i moje kresby - ilustrace - k příběhům s OMC (z LOTR AU) a nejrůznější zábavné úlety.

Můj první, moje první

Před časem jsem dostala původně dost sebestředný nápad sepsat svá první setkání s fanfiction, anime, mangou, slashem atd., a zveřejnit to na svých stránkách. Pak mě napadlo, že by o něco takového mohlo mít zájem více autorů - a výsledkem je PROZATÍM desítka autorů včetně mě a další čekající na zveřejnění. Smyslem této akce bylo nejen najít počátky naší tvorby a v některých případech prvotní popud k tomu, abychom začali publikovat, ale i najít novou inspiraci, jiné blogy a lidi, než jsou ti, mezi kterými se nyní pohybujeme (ve virtuálním smyslu), jiné názory a styly.

Muraki´s page

Muraki´s page jsou stránky nechvalně známého doktora Murakiho, pod jehož patronací také vznikly. Zaměřením se orientují především na LOTR, mangu a anime. Ovšem najdou se zde i povídky z vlastní režie a také neobvyklé fandomy jako je Noční hlídka (v mém případě Brněnská hlídka).Stránky vznikly během mého studijního pobytu v zahraničí a není jim ani půl roku. (Datum vzniku je září 2007.) Takže stále ještě probíhají pilné aktualizace a doplňování. Přístupnost stránek 18+ platí pro většinu zveřejňovaných příběhů. Vstup je však bez registrace, a jen na vlastní nebezpečí!!! ale dost řečí... Těší se na vás svět tam ve stínu.

My SPICY world

Píšem hlavne fandom Supernatural pár Samy a Dean a fandom HP rôzne páry. Chystám aj iné poviedky a iné fandomy napríklad StarGate alebo Merlin.

Odrazy její duše - Darkness deStination

Odraz její duše je web s převážně osobnímy literárnímy boji s démony Darkness deStination. Slash se zde vyskytuje zatím málo, ale postupně bude přibývat.

Osika

Stránky obsahující Juliiny (nejen slashové) povídky a to z několika různých fandomů, mezi kterými drtivou většinou převažuje Harry Potter a Budeč. Nicméně narazit zde můžete i na Queer as Folk či Stargate: Atlantis. Pravděpodobně zde nenarazíte na podrobné grafické popisy sexu a jiných hrátek, spíš mě baví vrtání se ve vztazích mezi postavami a občas i v nějakém tom ději okolo.

Patoložka - Snape´s stories

Překlady a vlastní tvorba zejména ze světa HP - hlavně snarry.

Pet Holly

Tenhle malý kousíček internetového světa je útočištěm pro výplody mé mysli. Jde převážně o psychologické, tragické a depresivní HP fanfiction povídky (slashové i hetero), vlastní povídky a básně. Mimo jiné si zde můžete přečíst i Stargate fanfiction a nebo články o událostech, filmech a lidech, které pro mě hodně znamenají.

Psí Hvězda

Vzpomínky a sny Psí Hvězdy zahrnují povídky ze světa anime a Harryho Pottera i z reality, včetně slashe. Také mou vlastní tvorbu i povídky mých hostů, které jsou pro mě něčím zvláštní. Zabývám se i informacemi o záhadných jevech, souvisejících s prolínáním časoprostoru, cestování časem a se sny (žádné UFO nebo kruhy v obilí!). Stránky vznikly koncem srpna 2007, takže nějakou dobu ještě budou v záběhu. Pokud se jejich obsah nějak podstatně rozšíří, budu o tom informovat.

Reniii

Můj web se převážně zaměřuje na překlady ze světa Harryho Pottera. Mezi mé oblíbené páry patří HP/LV(TMR), HP/SS a HP/LM. Do budoucna bych hodně překládala povídky na pár HP/LV, ale se tam i objeví povídka na jiný pár. Doufám, že se vám web bude líbit a najdete si nějakou oblíbenou povídku!

sax-iny povídky

Miluji slash a tak jsem začala i psát. Píšu převážně své originální povídky, ale i povídky shounen-ai / yaoi na anime (zatím pouze FF Naruto). Většina mých povídek je přístupná od 18 let. Jsem začínající autorka a rozhodně si nemyslím, že kdovíjak dobrá, ale to musíte posoudit sami.

Severina

Na mých stránkách najdete převážně temátiku z HP (ve velmi malém měřítku pak mou tvorbu a mých přátel). Zatím jsem napsala jeden slash ( Ternerdess Provocative!) a drabble. Jinak píši i jiné žánry. Oblíbený pairing je SS/HP, SS/SB, HP/DM, ale nebráním se žádnému páru. Na mých stránkách najdete spoustu fanartů i několik mých (některé opět se slah tématikou)...

Shonen-ai povídky

Píšu ráda SA/Y povídky s anime tématikou. Také se ráda nechávám inspirovat svými originálními nápady.

Shounen ai

Môj blog je o vzťahoch dvoch mužov, chlapcov, sú to originálne námety od reality po fantáziu. Poviedok mám naplánovaných veľa, takže ich už mám dosť aj popísaných a nebol by problém ich zverejniť aj viacej.

Shounen-ai povídky

Píšu pod nickem Amatér. Dávám přednost hlavně povídkam anime seriálu a své vlastní tvorbě. Oblíbené páry nemám. Přístupnost stránek je 18+.

Sigam´s page

Stránky vlastní jedna lehce nevyrovnaná osobnost, která trpí utkvělou představou, že slash a nějaký ten nevtipný humor se dá vytřískat úplně ze všeho. V počáteční fázi jejích pokusů o povídky se soustředila na fandom Harry Pottera (a i teď sem tam nějakou napíše). Ale v současné době spíše preferuje fandomy jako Dr. House (pár House/Wilson), Červený Trpaslík (Rimmer/Lister), MASH (Hawkey/BJ) a občas se pustí i do nějaké té originální povídky.

Sirina

Ráda Vás uvidím na svých stránkách plných povídek ze světa Harryho Pottera. Většinou se jedná o překlady slashe z angličtiny nebo ruštiny. Častými páry jsou HP/LM, HP/SS a HP/LV. Povídky většinou nejsou depresivní a mají šťastný nebo relativně šťastný konec. Doufám, že se Vám budou líbit a zanecháte mi u nich nějaký komentář.

Slash and shonen-ai

Kleopatra alias Kleo - Na svých stránkách mám povídkové cykly i jednorázovky. Jak slash HP, anime/manga v žánrech shonen-ai, yaoi a tak i orinální tvorbu, která je samozřejmě také slash. Mé preferované páry z HP jsou HP/LV a HP/LM z anime Yuuri/Wolfram, Ritsuka/Soubi, InuSess a klasika NaruIta.

Slash cassie

Na mých stránkách budete mít možnost si přečíst jak slash tak i het. Ze slashové tématiky to potom jsou páry jako třeba Harry/Draco, Harry/Harry, Harry/Severus a možná i další. Navíc jsem se rozhodla překládat i anglické slash povídky, takže o zábavu a příjemné čtení by nemělo být nouze. Pansy Parkinson

Slashová kavárna

Kavárna - Julina slashová kavárna určená převážně k přátelským diskusím o slashových povídkách a přidružených tématech.

Slashové fórum - Lapiduch

Slashové fórum založené na diskuzním serveru Lapiduch. Fungujeme už pěkných pár let, ale naše komunita tam čítá jen pár lidí, určitě budeme rádi, když se do diskuze přidají nové tváře! K přístupu do fóra je nutná registrace. Nebojte se ji, proběhne automaticky a velmi rychle.

Slythegryff

Stránky s HP fanfiction, které kromě het povídek, autorských experimentů a blbůstek pro pobavení obsahují slash převážně s pairingem Snape/Lupin... Frox si ale postavu Severuse Snapea natolik zamilovala, že budou přibývat i slashe s odlišnějším pairingem.

Sophy

Preferuji slash HP/SS, ale nebráním se psaní i jiných párů i psaní na zakázku. Časem přibudou i překlady a i neslashové díla. Většina slashových textů bude asi 18+. Tak snad se povídky budou líbit.

Star Trek slash

Archív slash povídek čistě jenom ze Star Treku. Najdete zde povídky z TOSky a TNG, do budoucna snad i z ostatních linií. Výjimkou není ani femslash a najde se i pár ´obyčejných´ povídek.

Svět zlomu

Píšem z prostredia fandomu Harryho Pottera a vlastnů tvorbu v slovenčině a angličtině, takmer výhradně slash a shounen-ai. Moje oblubené párovanie je Remus Lupin/Sirius Black, ktorým je věnována vlastně celá rubrika Fanfiction.

Tady a teď

Nyní píšu hlavně na téma Harry Potter a pouze slash. Nejoblíbenější páry jsou Severus/Harry a Draco/Harry, ale do budoucna plánuji povídky i na páry Lucius/Harry nebo i Severus/Lucius.

Titany

Píšu slash - česky i anglicky. Z fandomů u mě narazíte na Červeného trpaslíka (Lister/Rimmer), MASH (Hawkeye/Trapper) a Pána Prstenů (Pipin/Smíšek). Najde se i RP slash. Občas objevím nějaký úplně nový fandom a v mém archivu se skrývá i pár starých (neslashových) HP fanfikcí. Ráda čtu povídky s dobrými konci, ale z mojí vlastní klávesnice většinou vylízají smutný věci. Slash píšu jen něco přes rok a mám se stále co učit, takže budu vděčná za každý komentář.

Tofiam

Moje stránky jsou zaměřeny převážně spíše jako informativní stránky o mých zájmech, oblíbených básních, trochu o mém životě a hlavně o mé ff tvorbě, která se pohybuje pouze v oblasti HP. Dále se tam dají najít moje autorské povídky a básně. Oblíbený pairing je...no, vlastně skoro všechny, které mne něčím zaujmou, ale nejraději píšu o rodině Malfoy a nebo SB/RL.

Vivere porta

Stránka je zaměřena především na seriálovou fanfikci na pár SS/HP Vivere porta (Živá brána), která navazuje na Fénixův řád.

Vivian

Čo sa týka slash poviedok, tak sa venujem páru HP/DM. Dalo by sa povedať, že to delím na dve vetvy: vtipnú, romantickú (drabble z bežného života Harryho a Draca) a smutnú, depresívnu (jednorázovky, ktoré majú od šťastného konca ďaleko). Skrem toho tieto stránky slúžia ako archív mojich nefandomovských diel, ktoré sa zaoberajú ľudskými slabosťami a životom ako takým.

Yaoi povídky

Na mých stránkách naleznete shounen-ai a yaoi povídky. Vlastní tvorba. Jen bych chtěla upozornit, že přístup je od 18ti let. Aby jste se třeba pak nelekli, kam jste to vlezli. XDDD Někdy se nechám inspirovat nějakou mangou, ale jen úseky. Tak přeji příjemné čtení.

Young Faun´s Afternoons

Kid de Faune a jeho ´proflákaná´ odpoledne. Stránky tvoří převážně originální povídky, ale mělo by se tu objevovat i FF s méně známými páry ze známých fandomů (včetně ´animáckých´). Často píšu o vztazích, v nichž je větší věkový rozdíl mezi partnery. Mám rád archivní vína. :-)